Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Komentarze konsultanci oficjalna strona internetowa negatywne opinie klientów Personal Slim, dlaczego istnieją negatywne opinie od ludzi kopavshih narzędzie.

Personal Slim - krople, sprawdzamy, czy warto kupić ten produkt? I ile to kosztuje

Personal Slim (People slim) jest jednym z najbardziej popularnych innowacyjnych produktów do pozbycia się nadwagi. Krople są roślinne, które działają jak naturalny spalacz tłuszczu. Producent zapewnia, że z nimi w ciągu zaledwie jednego miesiąca można schudnąć do 15-20 kg. Oznacza to, że udało się uzyskać wiele pozytywnych komentarzy, ale jednocześnie jest kilka negatywnych opinii, które z kilku powodów.

Sprawdź Personal Slim i popraw życie

Zakup fałszywego szczupłego szczupłego osobnika

Zrzuca producent ostrzega, że oryginalny produkt może być zakupiony tylko na jego oficjalnej stronie internetowej. Jednak ludzie często w pogoni za zyskiem wykonujący zamówienia po konkurencyjnej cenie na oszukańczą stronę internetową, co prowadzi do tego, że stają się ofiarami oszustwa. Jest to główny czynnik, dla którego Internet dostrzega następujące negatywne opinie na temat szczupłego osobnika:

Marina, 45 lat

<"Przyjaciel doradził mi, żebym zamówił, że Personal Slim. Marzyłem, aby stracić te dodatkowe dziesięć funtów, a ona była w stanie użyć tego dodatku, aby stracić 12 funtów. Zamawiałem krople przez stronę internetową z dużym rabatem, czego później żałowałem. Paczka trwała dłużej niż dwa tygodnie, ale to nie jest ważne. Wziął krople zgodnie z instrukcjami, ale nie stracił na wadze! Dodatkowo zaczęłam mieć problemy z układem pokarmowym, byłam chora, było krzesło w płynie, ale mimo to brałam suplement do końca. Myślałem, że te po prostu nie pasują. Przyjaciel poprosił, aby zobaczyć opakowanie z Personal Slim, a następnie natychmiast powiedział, że dodatek jest fałszywy, ponieważ nie był to unikalny kod kreskowy, zgodnie z którym można sprawdzić autentyczność kropli. Boję się kupować cokolwiek przez Internet."

Juliana, 32 lata "

Próbowałem wiele suplementów dla utraty wagi, ale nigdy nie był w stanie schudnąć. Internet pojawił się na Personal Slim, co robię wiele dobrych recenzji. Postanowiłem zamówić krople przez Internet, zadzwonić pod wskazany numer. Menedżer zaproponował mi wpłacenie zaliczki w wysokości pięćdziesięciu procent kosztów, chociaż przeczytałem, że producent nie potrzebuje pieniędzy z góry. Ponieważ kwota była niewielka, zgodziłem się zapłacić. Menedżer stwierdził, że jeśli narzędzie nie przyniesie żadnego efektu, to pieniądze zostaną zwrócone.

Dodatek otrzymałem w drugim tygodniu i byłem bardzo zaskoczony, że nie znajduje się on w instrukcji pakowania. Sposób został opisany na opakowaniu, a suplement został wymieniony w nieznanym języku. Postanowiłem zbadać sprawę i skontaktowałem się telefonicznie z operatorem, który nie mógł mi odpowiedzieć na nic zrozumiałego i rozłączył się. Potem okazało się, że suplement jest fałszywy, czysta woda, a ja nawet nie zawracałem sobie głowy, żeby go wziąć"

Sprawdź Personal Slim i popraw życie

Przestrzeganie zasad przyjęcia

> Niedostateczna zgodność z zasadami przyjęcia

Negatywne recenzje pojawiają się i wynikają z faktu, że kupujący często nie stosują się do zaleceń dotyczących przyjmowania kropli, ale potem twierdzą, że nie działają:

Alice, 25 lat

<"Wydaje mi się, że "Osobiste szczupłe, regularne suplementacje". Przez tydzień użytkowania straciłem tylko 1 kilogram. Środki, które skończyłem i oczywiście nie zamawiałem więcej, ponieważ nie ma to prawie żadnego efektu. Dlaczego więc producent twierdzi, że w tym miesiącu możesz stracić do 15 funtów? Absolutnie nie wierzę."

skład kropli składa się z komponentów roślinnych, które mają skumulowany efekt. Suplement wchodzi w życie albo natychmiast, pierwsze wyniki pojawiają się pod koniec drugiego tygodnia, a maksymalny efekt można osiągnąć w ciągu 1-1,5 miesiąca

Irina, 30 lat

"Chciałem tylko stracić 5 dodatkowych kilogramów, ale na forach przeczytałem, że najlepsi pracownicy są szczupli do znalezienia. Jeśli chodzi o jego wzrost, nie jestem naprawdę pełny, postanowiliśmy zaoszczędzić na przyjmowaniu suplementu w połowie dawki. Udało mi się pozbyć 1,5 kg. Tak się złożyło, że wydałem tylko pieniądze. Postanowił nie eksperymentować w ten sposób i natychmiast zamówił 3 fiolki, wziąć drugi tydzień, stracił kolejny kilogram. Mam nadzieję, że do końca kursu, aby uzyskać pożądany rezultat".

W argumencie eksperta: efekt terapeutyczny suplementu jest gwarantowany tylko w dawce określonej przez producenta w instrukcji obsługi. Niezależna redukcja dawki nie pozwala na pracę suplementu w pełnym zakresie.

Widoki osobiste szczupłe

W przypadku zakupu oryginalnego produktu, ale niezgodnego z zaleceniami podanymi w wytycznych, producent nie gwarantuje osiągnięcia pożądanego efektu. W celu uzyskania widocznych efektów zaleca się stosowanie suplementu zgodnie z instrukcją obsługi. Niekompletny kurs lub okazjonalne użycie nie gwarantuje pożądanego działania.

Sprawdź Personal Slim i popraw życie

Copyright 2019, actabalneologica.com All right reserved

We use cookies to give you the best experience. Read our cookie policy.